11 липня 2023 , 17:42 / Читать на русском

Зоря провела другий товариський матч на літніх зборах у Польщі.

Товариський матч

Зоря – Земплін – 2:1

Голи: Русин, 5, Антюх, 56 – Жофчак, 30

Луганська команда продовжує підготовку до нового сезону. Нещодавно тренер Зорі Патрік ван Леувен покинув клуб та очолив Шахтар. Новим наставником луганців став Ненад Лалатовіч. Цей спаринг був уже другим під його керівництвом. Напередодні луганська команда переграла Ресовію (4:2).

Зоря перемогла поляків у першому спарингу під керівництвом нового тренера – дублі Русина та Алефіренка

Зорі вдалося відкрити рахунок вже на 5 хвилині. Підопічні Ненада Лалатовіча домінували протягом всього першого тайму, попри досить жорстку гру опонентів. Однак словакам вдалося скористатися чи не єдиним своїм моментом і зрівняти рахунок до перерви.

По перерві Антюх вивів луганський клуб вперед, реалізувавши пенальті. Такий рахунок протримався до кінця матчу.