Ефект Реброва: Трубін розповів, як тренер надихнув збірну України на шалений камбек з Північною Македонією

18 червня 2023 , 09:30 / Читать на русском

Голкіпер збірної України Анатолій Трубін поділився враженнями від роботи під керівництвом Сергія Реброва.

"Звісно, що це дуже цікаво. Дуже подобається його впевненість та спокій. Навіть коли був такий хаос. 0:2, все погано, але він сказав все, що потрібно сказати. Вказав нам на помилки, сказав, що все у наших руках та є ще другий тайм.

Мудрик розсекретив головну зброю Реброва у роздягальні

Це, я вважаю, був один з ключових моментів. Коли ти бачиш, що тренер спокійний та впевнений у нашій перемозі, то це передається гравцям, які виходять потім зарядженими перемагати. Дуже цікаві його ідеї. Радий, що маю нагоду попрацювати з Сергієм Станіславовичем та його тренерським штабом", – розповів Трубін в ефірі YouTube-каналу "ВЗБІРНА".

Нагадаємо, що після першого тайму Україна програвала збірній Північної Македонії з рахунком 2:0 у рамках відбору на Євро-2024. Проте "синьо-жовті" перевернули гру та вирвали перемогу – 3:2.