Баварія майже подарувала чемпіонство Борусії Д, Уніон може пролетіти повз ЛЧ – божевілля у Бундеслізі

20 травня 2023 , 21:25 / Читать на русском

Відбулась низка матчів 33-го туру чемпіонату Німеччини.

Німеччина, Бундесліга, 33-й тур

Хоффенхайм – Уніон Берлін – 4:2

Голи: Бебу, 22, Крамаріч, 36 (п.), 90, Даббур, 90+9 – Духі, 45+4, Лаїдуні, 90+5

Баварія – РБ Лейпциг – 1:3

Голи: Гнабрі, 25 – Лаймер, 65, Нкунку, 76 (п.), Собослай, 85 (п.)

Уніонці несподівано програли Хоффенхайму. Гості пропустили два голи ще у першій половині. Духі скоротив відставання перед самісіньким свистком на перерву. У компенсований арбітром час протистояння тільки набрало обертів. Господарі повернули комфортну перевагу, берлінці знову відквитали один м'яч, але "селяни" забили вдруге – 4:2. Уніон може не потрапити в омріяну Лігу чемпіонів. Наразі команда ділить 3-4 позиції з Фрайбургом, у якого є матч в запасі.

Баварія розчавила Шальке та закрутила шалену інтригу в Бундеслізі

РБ Лейпциг розбив Баварію. Матч розпочався за сценарієм мюнхенців. Гнабрі відкрив рахунок ще у першій половині. Втім по перерві Лаймер зрівняв. Далі РБ Лейпциг заробив два пенальті та реалізував їх, поховавши "ротен" – 3:1. Баварія закрутила шалену інтригу в боротьбі за чемпіонство. Наразі мюнхенці лідирують у таблиці з 68 очками. У спину їм дихає Борусія Д (67 балів), яка ще має матч в запасі. РБ Лейпциг йде третім з 63 пунктами в активі.