Феєрія Салаха і Жоти у відеоогляді матчу Лідс – Ліверпуль – 1:6

18 квітня 2023 , 09:47 / Читать на русском

У поєдинку 31 туру АПЛ Ліверпуль на виїзді каменя на камені не залишив від Лідса.

Мерсисайдці вийшли вперед на 35 хвилині. Гакпо замкнув дальню стійку після прострільної передачі Александера-Арнольда. Ще до перерви підопічні Клоппа збільшили перевагу – відзначився Салах.

Ліверпуль принизив аутсайдера – дублі Салаха і Жоти, надія на Лігу чемпіонів

На старті другого тайму Лідс скоротив відставання – гол у свій актив записав Сіністерра. Однак інтрига  жила недовго: за лічені хвилини її знищив Жота – 3:1. Невдовзі Салах забив свій другий гол у цій дуелі  – 4:1.

Побиття аутсайдера продовжив Жота, вслід за Салахом оформивши дубль. А Нуньєс довів рахунок до катастрофічного 6:1. До слова, у попередньому турі Лідс зазнав нищівної поразки від Крістал Пелас із майже ідентичним результатом – 1:5.

Після цієї феєрії Ліверпуль відділяють від зони Ліги чемпіонів шість очок, зараз мерсисайдці розташувалися на 8 місці. Лідс продовжує перебувати на 17 сходинці, у них 29 пунктів.