Ще один крок Хвічі і Ко до титулу у відеоогляді матчу Лечче – Наполі – 1:2

8 квітня 2023 , 09:28 / Читать на русском

Наполі здолав Лечче у 29-му турі Серії А.

У попередньому турі підопічні Лучано Спалетті сенсаційно поступилися Мілану (0:4). Лідери чемпіонату прагнули реабілітуватися, але зустріч з Лечче не стала для них легкою прогулянкою, нехай господарі і програли 5 поспіль останніх матчів у чемпіонаті.

Наполі дотиснув аутсайдера – лідери Серії А пропустили вперше за останні сім матчів на виїзді

Джованні Ді Лоренцо вивів Наполі уперед на 18-й хвилині, щоправда, до "чистоти" голу є питання. Адже Кім, який асистував партнеру, міг перебувати в офсайді. Хай там як, господарям вдалося повернути паритет вже на старті другого тайму – постарався Федеріко Ді Франческо. Таки вирвати перемогу Наполі зумів завдяки автоголу Галло. Неаполітанці вперше у своїй історії виграли 7 поспіль виїзних матчів у Серії А.

В турнірній таблиці підопічні Спалетті на 19 очок випереджають найближчого переслідувача Лаціо. Лечче тримається у восьми пунктах від зони вильоту.