Саутгейт порівняв матчі з Італією та Україною: "Ми діяли прямолінійно"

26 березня 2023 , 23:15 / Читать на русском

Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт поспілкувався з пресою після перемоги над Україною у другому турі відбору на Євро-2024.

"Я дуже задоволений матчем з Україною. Проти Італії ми дуже добре грали з м’ячем у першому таймі, але по перерві часто-густо втрачали його на рівному місці. Ми діяли прямолінійно. Але сьогодні все було збалансовано.

Феєрія партнера Зінченка у відеоогляді матчу Англія – Україна – 2:0

Ми тиснули, і, гадаю, наші півзахисники дуже добре впоралися із цим компонентом. Гол Сака? Коли Букайо виходить на подібні позиції, його важко стримати. Це був гол найвищого рівня" – цитує Саутгейта сайт УЄФА.

Додамо, що Олександр Зінченко, який є партнером Сака по арсеналу став "Левом матчу". В онлайн-голосуванні вболівальників капітан збірної України отримав аж 44% голосів.

Нагадаємо, "Три леви" також обіграли Італію у попередньому турі з рахунком 2:1 та очолили квінтет C.  А "синьо-жовті" у червні продовжать боротьбу за путівку на Євро-2024 поєдинками проти Північної Македонії та Мальти.