Атлетіко шокував Валенсію – "воскресіння" Грізманна жахає Реал

18 березня 2023 , 23:56 / Читать на русском

Мадридський Атлетіко приймав Валенсію в рамках 26-го туру Ла Ліги. Звіт матчу читайте на Спорт 24.

Іспанія. Прімера

Атлетіко Мадрид – Валенсія – 3:0

Голи: Грізманн, 23, Карраско, 49, Лемар, 67

"Матрацники" розіграли шикарну комбінацію на 15-й хвилині. Депай завершував її ударом за кілька метрів від воріт, але Мамардашвілі дивом потягнув.

Атлетіко дотиснув Жирону на 90+4 – у Циганкова "поцупили" асист

Перед Грізманном магія грузинського кіпера розвіялася. Француз оригінально обробив м'яч після передачі від Льоренте, обіграв оборонців та відкрив рахунок. Нападник вже вп'яте відзначився в крайніх 5 матчах (3 голи та 2 асисти).

За мить Валенсія створила перший дійсно небезпечний момент і одразу ж забила. На щастя підопічних Сімеоне, втрутились арбітри VAR, які розгледіли фол ще перед контратакою – взяття воріт скасували.

По перерві Карраско подвоїв рахунок. Крапку в матчі поставило тріо Грізманна, Морати і Лемара. Француз розігнав атаку передачею з глибини, Альваро навісною передачею знайшов Тому – 3:0.

Отже, Атлетіко (3 місце, 51 пункт) повільно і впевнено наближається до Реала (2 сходинка, 56 очок). Щоправда, у "бланкос" ще є матч в запасі. Валенсія з Хетафе та Альмерією ділять 17,18 та 19 позиції (в усіх трьох по 26 балів).