Переможний гол Бензема у відеоогляді матчу Реал – Ліверпуль – 1:0

16 березня 2023 , 09:27 / Читать на русском

Реал приймав Ліверпуль у другому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Відео голів і огляд матчу дивіться на "Спорт 24".

У першому поєдинку Реал розгромив Ліверпуль 5:2. Матч-відповідь між колективами на Сантьяго Бернабеу вийшов не таким результативним.

Реал вдруге обіграв Ліверпуль і вийшов у чвертьфінал ЛЧ – Аліссон врятував Клоппа від нової ганьби

Згідно зі статистикою компанії Opta, у першому таймі підопічні Карло Анчелотті завдали по воротах Ліверпуля 9 ударів, і жодного разу не забила. При цьому стільки ж ударів по воротах "червоних" гравці Реала завдали і у виїзному матчі – забили при цьому п'ять м'ячів.

Карім Бензема забив свій 33-й гол на стадії плей-офф Ліги чемпіонів. Француз поступається за цим показником лише Кріштіану Роналду (67 голів) і Ліонелю Мессі (49 голів).

За підсумком двох матчів Ліверпуль програв Реалу з рахунком 2:6. Це – найбільша поразка мерсисайдців у двоматчевих протистояннях в рамках плей-офф Ліги чемпіонів у клубній історії.