Челсі – Саутгемптон – 0:1 – відео голу, який приніс перемогу найгіршій команді АПЛ

18 лютого 2023 , 20:19 / Читать на русском

У 24-му турі АПЛ Челсі Мудрика поступився Саутгемптону. Відео єдиного голу та огляд поєдинку дивіться на "Спорт 24".

Після болючої поразки від дортмундської Борусії в плей-офф Ліги чемпіонів (0:1) Челсі приймав беззаперечного аутсайдера АПЛ – Саутгемптон.

Мудрик не врятував Челсі від поразки останній команді АПЛ – четвертий матч без перемог лондонців, "нокаут" Аспілікуети

Однак саме андердог відкрив рахунок у поєдинку. Вже під час доданих до першого тайму хвилин Джеймс Ворд-Праус блискуче виконав штрафний, відправивши м'яча впритул до лівої стійки. Цей гол і визначив переможця дуелі.

На 64-й хвилині на поле вийшов український вінгер Михайло Мудрик. До завершення поєдинку Михайло віддав 3 точні паси (42%), зробив 2 успішні спроби дриблінгу та виграв 6 єдиноборств. Однак не зумів допомогти "синім" врятуватися від поразки.