Шахтар розписав нічию на зборах у Туреччині – повернення Ракицького, пенальті та рятівний гол

27 січня 2023 , 18:18 / Читать на русском

Шахтар провів другий спаринг на зимових зборах. Рахунок і огляд матчу читайте на "Спорт 24".

Контрольний матч

Шахтар – Копер – 2:2

Голи: Петряк, 14, Назарина, 90 – Очієнг, 13, Едомвоньї, 64

Нереалізований пенальті: Осуджи, 54

"Гірники" могли відкривати рахунок вже у дебюті зустрічі, але м'яч пролетів повз стійку. Гості скористалися своїм моментом та забили на 13-й хвилині – команда організувала ідеальну контратаку, яку точним ударом у порожні ворота завершив Очієнг. Проте доннечани одразу відповіли. Бондаренко подав у штрафний, а Петряк несподівано забив головою.

Зірка Шахтаря зацікавив ще один клуб АПЛ

По перерві арбітр призначив пенальті у ворота "гірників", зафіксувавши гру рукою. Трубін впевнено потягнув удар та забрав м'яч після добивання. Згодом на поле вийшов Андрій Пятов, а після цього команда пропустила другий, невдало зігравши в обороні.

Під завісу тайму команди все ж намагалися створювати моменти. Назарина взявся виконувати штрафний та зрівняв рахунок вже у компенсований час. Раніше підопічні Йовічевіча поступилися Аустрії (2:1).

До слова, у другому таймі на полі також з'явився Ярослав Ракицький, однак результативними діями він не відзначався. Нагадаємо, 31 січня Шахтар зіграє проти Лудогорця. Стартовий свисток пролунає о 16:30 за Києвом.