Фіорентина переграла Сампдорію та вийшла у чвертьфінал Кубка Італії – втручання VAR та вилучення

12 січня 2023 , 20:58 / Читать на русском

Фіорентина приймала Сампдорію в рамках 1/8 фіналу Кубка Італії.

"Фіолетові" з перших хвилин контролювали м'яч та прокрадалися до воріт суперника. Сампдорії вдалося створити небезпечний момент на 21-й – Рінкон вдало зіграв головою на добиванні у штрафному, але господарів врятувала поперечина. На це підопічні Італьяно швидко відреагували. Антонін Барак прорвався крізь захист і потужно пробив під праву штангу – 1:0.

Мілан у більшості поступився Торіно в екстратаймі та сенсаційно вилетів з Кубка Італії

Згодом "фіалки" забили вдруге, проте арбітр скасував гол Йовіча через положення поза грою – допомогла система VAR. Гравці Сампдорії не змогли нічим відповісти, тож на перерву пішли мінімально поступаючись супернику.

Друга частина зустрічі видалась досить нудною. Гра практично зависла у центрі поля, а обидва колективи намагалися виходити в атаку. Однак, забити так нікому і не вдавалося. Під завісу зустрічі Мурільйо сфолив проти суперника та отримав другий "гірчичник", тож команда Станковіча догравала в меншості. Загалом "фіалки" завдали 13 ударів по воротах гостей, а у відповідь отримали лише 4.

Тож, Фіорентина мінімально переграла Сампдорію та у чвертьфіналі Кубка Італії зустрінеться з Торіно.