Ярмоленко вперше за 2 місяці забив під керівництвом Реброва – відео точного удару українця

20 грудня 2022 , 19:07 / Читать на русском

Лідер збірної України та Аль-Айна Андрій Ярмоленко перервав свою гольову посуху.

20 грудня чемпіонат Об’єднаних Арабських Еміратів відновився після паузи і в першому ж поєдинку Ярмоленко засмутив Бані Яс. Підопічним Сергія Реброва вдалося відкрити рахунок на 28-й хвилині. Гравці Аль-Айна відібрали м’яч у суперників на їхній же половині поля та реалізували стрімку атаку.

Ярмоленко допоміг Аль-Айну Реброва пробитися у півфінал Кубка ліги ОАЕ

Соф'ян Рахімі протягнув м'яч та віддав Ярмоленку передачу на порожні ворота. Для Андрія це перший гол за 2 місяці (6 матчів). Ребров замінив земляка на 69-й хвилині, а гра закінчилася з рахунком 2:2. Аль-Айн сьомий у турнірній таблиці.

Нагадаємо, загалом 33-річний українець провів за Аль-Айн 13 матчів. В його активі 4 голи і 4 результативні передачі.