Мессі встановив рекорд чемпіонату світу та став найкращим гравцем у матчі з Австралією

4 грудня 2022 , 10:07 / Читать на русском

Зірковий лідер збірної Аргентини Ліонель Мессі показав гідну гру в рамках 1/8 фіналу ЧС-2022 проти Австралії.

35-річний нападник відзначився майстерним голом у ворота суперника та мав декілька шансів забити ще. Мессі провів свій 1000 матч у професійній кар'єрі.

Аргентина пробилася у чвертьфінал ЧС, здолавши Австралію: Мессі обійшов Марадону, неймовірний фейл воротаря

ФІФА за підсумками гри вручила Ліонелю нагороду "Найкращий гравець матчу". Форвард уже ввосьме отримує таке звання – це рекорд чемпіонатів світу, інформує Squawka.

До слова, Аргентина у чвертьфіналі зійдеться на полі з Нідерландами вже 9 грудня. Стартовий свисток пролунає о 21:00 за Києвом.