Кривбас вигриз перемогу у Металіста – все вирішив гол орендованого динамівця

14 листопада 2022 , 14:53 / Читать на русском

У 13 турі Прем'єр-ліги Кривбас зумів здолати Металіст.

УПЛ, 13 тур

Металіст – Кривбас – 0:1

Гол: Волошин, 73

В середині першого тайму шанс вийти вперед мали харків'яни. Подачу з лівого флангу від Картушова завершував Танковський, однак влучив у поперечку. Загалом до перерви гра видалася доволі жвавою – команди завдали 7 ударів у площину воріт. Однак відкрити рахунок у стартовому таймі так нікому і не вдалося.

Металіст 1925 здолав Інгулець – перша перемога тренерського тандему Едмара і Голодюка

Героєм матчу на 68 хвилині мав нагоду стати Дебелко. Отримавши пас із глибини поля, форвард стрімко увірвався у карний майданчик Металіста, але не поцілив у порожні ворота – м'яч просвистів повз праву стійку.

Врешті підопічні Юрія Вернидуба таки вирвалися вперед. Отримавши тонкий пас від Капіча, Волошин розвернувся у штрафному і влучно пробив у дальній кут воріт Костика.

1:0 – друга поспіль перемога Кривбаса. Криворізький клуб піднявся на 11 сходинку УПЛ (12 очок). Металіст на 8 щаблі турнірної таблиці (15 пунктів).