УПЛ, 13 тур

Металіст 1925 – Інгулець – 2:1

Голи: Русин, 40, Безуглий, 79 – Козак, 23

Після провального старту сезону (9 матчів без перемог) у попередньому турі УПЛ Інгулець сенсаційно обіграв Зорю – 1:0. Схоже, цей кураж він приберіг і на гру з Металістом 1925.

В середині першого тайму гості вирвалися вперед. Смоляков віддав на Козака і той з меж штрафного пробив у лівий нижній кут воріт харків'ян. Але номінальні господарі не мали наміру влаштовувати Інгульцю надто теплий прийом. Ще до перерви Металіст 1925 відновив паритет. Після подачі з кутового Курило головою скинув на Русина, а той переправив м'яча у сітку.

У другому таймі підопічні Едмара подвоїли перевагу. Габелок навісив з кутового на Безуглого, а той вдало пробив головою.

2:1 – Металіст 1925 приносить тренерському тандему Едмара і Голодюка першу перемогу у статусі наставників харків'ян. Команда перервала безвиграшну серію і піднялася на 10 сходинку УПЛ (14 пунктів).Інгулець продовжує перебувати на дні турнірної таблиці – 15 місце, 7 очок.