Інтер вибив Барселону з ЛЧ, Брюгге без Яремчука і Соболя зганьбився 0:4

26 жовтня 2022 , 21:37 / Читать на русском

Брюгге приймав Порту, а Інтер зустрічався з Вікторією Пльзень у рамках 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Груповий етап. Тур 5

Брюгге – Порту – 0:4

Голи: Таремі, 33, 70, Еванілсон, 57, Еуштакіо, 60,

Нереалізований пенальті: Ланг, 51

Інтер – Вікторія Пльзень – 4:0

Голи: Мхітарян, 35, Джеко, 42, 66, Лукаку, 87

Українські легіонери Брюгге Роман Яремчук та Едуард Соболь не потрапили у стартовий склад проти Порту. Саме гості були активнішими у першій половині зустрічі і це дало свої результати. Таремі відгукнувся на передачу партнера та з-за меж штрафного фантастичним ударом розстріляв ворота суперника.

Селтік – Шахтар: УЄФА визначив найкращого гравця матчу ЛЧ – Мудрика проігнорили

По перерві Брюгге заробив пенальті. Причому довелося пробивати двічі, адже під час першої спроби рефері помітив порушення. Проте ні Ванакен, ні Ланг не змогли забити – Діогу Кошта блискуче парирував обидва удари.

Натомість португальці розпочали гольову феєрію – дубль Таремі, безжальний постріл Еванілсона та влучання Еуштакіо.

Отже, Брюгге лідирує з 10 очками, а одразу за ним Порту з 9-ма. Далі йдуть Атлетіко та Байєр – 4 та 3 бали відповідно.

У паралельному матчі Інтер спокійно розібрався з відвертим аутсайдером своєї групи. Вікторія Пльзень не змогла заробити жодного очка. У першому таймі відзначився екс-гравець Шахтаря Генріх Мхітарян та Джеко, який заштовхав м'яч у порожні ворота.

У другому таймі господарі продовжили домінувати. Джеко забив вдруге, а Лукаку зробив рахунок розгромним – 4:0.

Італійці мають десять очок та посідають друге місце, а Вікторія Пльзень залишилася на дні з нулем. Лідирує Баварія (12 балів), а на третій позиції перебуває Барселона (4 бали), яка вже точно не зіграє у плей-офф ЛЧ.