Україна U-21 – Словаччина U-21 – 3:0 – відео голів та огляд матчу, який вивів нас на Євро

27 вересня 2022 , 22:07 / Читать на русском

Україна розгромила Словаччину у матчі-відповіді плей-офф відбору на молодіжний Євро. Дивіться відео голів та огляд зустрічі.

Перший тайм завершився без голів, хоча обидві команди мали по супермоменту. Другий перетворився на бенефіс Данила Сікана, який оформив хет-трик за 20 хвилин. Слід відзначити і передачі партнерів на порожні ворота.

Збірна України U-21 розгромила Словаччину і вийшла на Євро-2023 – Сікан оформив хет-трик за 20 хвилин

Все почалося із закидання Судакова на Сича, а той в один дотик ідеально перевів Сікану. Потім Драмбаєв замикав подачу того-таки Сича – воротар відбив, але прямо на ногу нападнику Шахтаря. На 66-й хвилині Сікан поставив ефектну крапку з асисту Криськіва, який обікрав суперника в центрі поля і не пошкодував передачі для партнера. 3:0 – Україна впевнено взяла реванш і наступного року поїде на Євро в Грузі та Румунії.