Шотландія – Україна – 3:0 – відео голів та огляд матчу Ліги націй

22 вересня 2022 , 08:55 / Читать на русском

Збірна України зазнала найбільшого фіаско під керівництвом Олександра Петракова від Шотландії (0:3) в рамках Ліги націй. Відео голів та огляд матчу дивіться на Спорт 24.

"Синьо-жовті" дуже активно розпочали матч, створивши багато труднощів для оборони скоттів в стартові 5 хвилин. Підопічні Петракова атакували переважно через Мудрика, кий проривався до штрафного "Тартанової армії" лівим флангом та намагався знайти пасом Довбика на вістрі атаки – не вдалося. Тож на перерву суперники пішли з нулями на табло.

"Це моя провина": Петраков покаявся за фіаско від Шотландії та попрощався з 2 гравцями

У другій половині збірна Шотландії притиснула Україну до воріт. Анатолій Трубін після серії ефектних сейвів все ж пропустив тричі. "Синьо-жовті" за увесь матч так і не завдали жодного удару в площину воріт господарів.

Отже, Шотландія підіймається на вершину групи В1 Ліги націй. Збірна України опускається на другу позицію.