Відривається від Челсі та Ліверпуля: Брайтон у матчі з 7-ма голами переміг Лестер

4 вересня 2022 , 17:56 / Читать на русском

Брайтон та Лестер влаштували справжнє шоу у поєдинку 6-го туру чемпіонату Англії з футболу.

АПЛ 2022/23, 6-й тур

Брайтон – Лестер – 5:2

Голи: Томас, 10 (аг.), Кайседо, 15, Троссард, 64, Макаллістер, 71, 90+7 – Іхеаначо, 1, Дака, 33

Поєдинок на Амекс Стедіум подарував уболівальникам чималу кількість забитих м'ячів ще у першому таймі – Лестер відзначився тричі, але раз у своїх воротах (автогол Томаса), Брайтон же завдав одного результативного удару.

Зінченко вирушив з Арсеналом на поєдинок проти МЮ – він пропустив два тури через пошкодження

Проте по перерві "чайки" продемонстрували жагу до перемоги. Макаллістер забив одразу, але гол скасували після перегляду VAR. Проте наступні два постріли того ж таки Макаллістера та один Троссарда були зараховані. Феєричні 5:2 на табло.

Підопічні Грема Поттера після шести турів йдуть у першій четвірці, випереджаючи Челсі та Ліверпуль на 3 та 4 залікові бали відповідно. Чорна смуга Лестера надалі триває – одне очко та остання сходинка у турнірній таблиці АПЛ.