УКР РУС

Чорноморець офіційно підписав гравця збірної України після повернення в УПЛ

23 червня 2026 , 18:21 / Читать на русском

Чорноморець оформив перший літній трансфер.

"Моряки" розпочали кадрову підготовку після повернення в УПЛ. Чорноморець оголосив про підписання 21-річного лівого захисника Полісся Сергія Корнійчука. 

Чорноморець офіційно покинули вісім футболістів – екс-гравці Динамо потрапили у чорний список Григорчука

Угода з футболістом розрахована на 3 роки. Корнійчук виступає в УПЛ з 2024 року – захищав кольори Миная, Вереса та Полісся. Також має в активі 7 матчів за молодіжну збірну України. 

"Вітаємо Сергія у складі "моряків" та бажаємо успіху, впевненості й яскравих матчів у чорно-синій футболці!" – йдеться у повідомленні клубу. 

Аргентина з дублем Мессі обіграла Австрію і вийшла у плей-офф ЧС-2026 – Лео змарнував пенальті, але побив вічний рекорд