УКР РУС

Відомого українського боксера мобілізували до лав ЗСУ

27 червня 2026 , 22:40 / Читать на русском

Українська "Акула" – Андрій Боришполець – приєднався до ЗСУ.

Український боксер Андрій Боришполець, який нещодавно став володарем титулу IBO Continental, поповнив лави Збройних сил України.

Донченко розгромив суперника нокаутом у другому раунді та здобув третю перемогу в UFC

Інформація про мобілізацію спортсмена з'явилася напередодні, а згодом її підтвердив і сам боксер. У своєму Instagram 28-річний киянин опублікував сторіз із навчального полігону, де проходить підготовку.

На оприлюднених кадрах Боришполець постав у військовій формі під час тренувань. Відео спортсмен супроводив жартівливим підписом: "Ішов... впав... прокинувся на полігоні", обігравши відому фразу з культового фільму "Діамантова рука".

Нагадаємо, у професійному боксі Боришполець провів 16 поєдинків, у яких здобув 12 перемог та зазнав 4 поразок. Окрім виступів на рингу, він також працює тренером у боксерському клубі Spartabox.

Усик офіційно позбувся всіх чемпіонських поясів у надважкому дивізіоні