Усик анонсував великий бій після відмови від чемпіонських поясів
Український боксер Олександр Усик пояснив відмову від чемпіонського титулу.
Олександр Усик вчора, 27 червня, офіційно повідомив про рішення звільнити чемпіонські пояси у надважкій вазі. Український боксер пояснив це бажанням зосередитися на великих боях та нових викликах, а також прокоментував, чи планує завершувати кар'єру.
Усик обрав двох пріоритетних суперників після відмови від чемпіонських поясів"Ні. Я поки що не завершую кар'єру. Попереду, як мінімум, ще один великий бій. З ким саме, зараз говорити зарано. Ми розглядаємо різні варіанти. Для мене важливо, щоб це був великий виклик, велика подія і гідні умови, які відповідають тому шляху, який ми пройшли. Коли рішення буде прийняте, я обов'язково про нього скажу.
Я вже довів у ринзі все, що хотів довести. Кожен чемпіонський пояс був для мене великою честю. Сьогодні мене цікавлять лише великі бої, великі події та гідні виклики. Саме тому я свідомо звільнив пояси, щоб надважкий дивізіон жив і розвивався, а інші боксери отримали свій шанс.
Я щиро вдячний усім, хто був поруч зі мною на цьому шляху. Для мене завжди було важливо не лише перемагати, а й гідно представляти Україну у світі", – резумував Усик для 24 Каналу.
Нагадаємо, раніше Усик здобув перемогу в поєдинку в Гізі (Єгипет), де в 11-му раунді переміг Ріко Верховена та захистив титул WBO.
Усик офіційно позбувся всіх чемпіонських поясів у надважкому дивізіоні