Український біатлоніст став володарем Малого кришталевого глобуса юніорського Кубка IBU

29 лютого 2024 , 20:24 / Читать на русском

Віталій Мандзин став першим у заліку масстартів.

20-річний біатлоніст набрав 125 очок у залік масстартів та вперше виграв Малий кришталевий глобус юніорського Кубка IBU.

Ледь не заплакала: шалені емоції Меркушиної після перемоги на ЧС з біатлону – відео радості

Мандзин зумів вибороти срібло на чемпіонаті Європи. Ця медаль стала дебютною для спортсмена на рівні європейської першості серед юніорів. Натомість у масстарті-60 на чемпіонаті світу уродженець Тернопільщини зупинився за крок від нагороди, фінішувавши четвертим та встановивши особистий рекорд.

У підсумку українець в загальному заліку не мав рівних та здобув нагороду, обігнавши низку іменитих талантів, зокрема чемпіона світу Сіверта Герхардсена та чемпіона Європи Матію Леговича.

Юніорський Кубок IBU 2023/24: залік масстартів (топ-5)