Джима встановила рекорд сезону в спринті – Кубок світу в Чехії

3 березня 2023 , 18:22 / Читать на русском

Українські біатлоністки змагалися у жіночому спринті на етапі Кубка світу в Чехії.

У жіночому спринті Україну представили п'ять біатлоністок – Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Олена Білосюк, Любов Кип'яченкова та Дар'я Блашко.

Один українець у топ-20, гегемонія норвежців – результати зі спринту на етапі Кубка світу з біатлону

За підсумками гонки найкращий час серед наших спортсменок показала Юлія Джима. Лідерка збірної подолала дистанцію без жодного промаху та фінішувала у топ-10. Однак суперниця посунула Джиму на підсумкове 11 місце – це найкращий результат України в особистих жіночих стартах Кубка світу сезону 2022/23.

Анастасія Меркушина та Олена Білосюк показали однаковий час і розділили 26-те місце у фінальному заліку. Дар'я Блашко посіла 43 місце та здобула путівку до персьюту. Натомість Любов Кип'яченкова не потрапила у топ-60 та пропустить гонку-переслідування.

Переможницею ж спринту стала норвежка Марте-Олсбю Ройзеланд. ЇЇ землячка Інґрід-Ландмарк Тандреволд взяла срібло, а француженка Анаїс Шевальє-Буше замкнула топ-3.