Тріумф норвежців та особисті рекорди українців – результати індивідуальної гонки на Кубку світу з біатлону

11 січня 2023 , 17:25 / Читать на русском

Чоловіча збірна України з біатлону стартувала на етапі Кубка світу в німецькому Рупольдингу.

В індивідуальній гонці "синьо-жовтих" представляли Богдан Цимбал, Артем Тищенко, Тарас Лесюк, Руслан Ткаленко й Денис Насико. Артем Прима та Антон Дудченко не брали участь через незадовільний стан здоров'я.

Підручний повернувся на лижі після хірургічної операції

Переможцем гонки став норвезький біатлоніст Йоханнес Бьо. Він не закрив дві мішені, але фінішував з часом 48:48,4 хвилини. Друге місце посів ще один представник Норвегії Ветле Крістіансен, а бронзу змагань завоював Яков Фак зі Словенії.

Найкращий результат серед українців показав Денис Насико – 26-е місце. Він на вогневому рубежі не закрив лише одну мішень. Для біатлоніста це найкращий результат у кар'єрі на топовому рівні.

Артем Тищенко фінішував 28-м, а одразу за ним розташувався Тарас Лесюк. Для Тараса це особистий рекорд на Кубку світу. Богдан Цимбал з двома хибами опинився на 34-у місці. Найгірше проявив себе Руслан Ткаленко. Він єдиний серед українців опинився поза заліковою зоною – 46-а позиція.