Гегемонія норвежців та провал українців – етап Кубка світу з біатлону у Поклюці

6 січня 2023 , 16:35 / Читать на русском

У словенській Поклюці триває четвертий етап Кубка світу з біатлону. Чоловіки встигли позмагатися у спринті.

Безперечним лідером у спринті став норвезька знаменитість Йоханнес-Тінгнес Бьо. Він припустився однієї помилки на вогневому рубежі, проте все одно найшвидше подолав 10-кілометрову дистанцію – за 23 хвилини 55 секунд. Йоханнес-Тінгнес переміг у всіх спринтерських перегонах, що встигли відбутися цього сезону.

Підручний розповів про свій стан після операції та коли повернеться до змагань

На другому місці опинився його брат Тар'єй Бьо. Третє місце зайняв Стурла Легрейд – відтак весь п'єдестал виявився норвезьким.

Найвище місце серед українських біатлоністів зайняв Артем Тищенко, для якого спринт став першою гонкою на етапі Кубка світу цього сезону – 30-а позиція. З чистою стрільбою він фінішував за 26 хвилин 14 секунд, відставши від Йоханнеса-Тінгнеса Бьо на 2 хвилини 18 секунд.

Інші українці опинилися за топ-50. У гонку-переслідування, окрім Тищенка, зміг кваліфікуватися лише Богдан Цимбал – 59-е місце.

Антон Дудченко та Віталій Мандзін участі у перегонах не взяли – зараз вони відновлюються після хвороби.