45 очок Максі допомогли Філадельфії вигризти перемогу, Голден Стейт втратили Каррі і програли – НБА

28 жовтня 2024 , 10:00 / Читать на русском

У ніч на 28 жовтня відбулося 5 поєдинків регулярної першості НБА.

Головною зіркою вечора став захисник Філадельфії Тайріз Максі, який набрав вражаючі 45 очок, оформив 4 асисти і виконав 5 підбирань.

Лень не врятував Сакраменто від поразки в матчі з Лейкерс, Леброн встановив рекорд результативності – НБА

Скісерс на виїзді здолала Індіану – 118:114. Переможця у цьому протистоянні вдалося визначити лише після овертайму.

Голден Стейт вдома спіткало подвійне розчарування. "Ворріорз" втратили свого лідера Стефа Каррі, який отримав розтягнення зв’язок кісточки наприкінці третьої чверті. У наступному періоді він повернувся, однак лише посилив травму і був змушений завершити гру. Каррі встиг набрати 18 очок, зробити 4 підбирання та 6 передач.

У підсумку "воїни" поступилися Лос-Анджелес Кліпперс з рахунком 104:112.