НБА: Лень не допоміг Сакраменто уникнути поразки від Міннесоти, Томпсон потужно дебютував за Даллас

25 жовтня 2024 , 09:59 / Читать на русском

У ніч на 25 жовтня відбулися матчі регулярного чемпіонату НБА.

Сакраменто, за який виступає українець Олексій Лень, зазнав поразки від Міннесоти. Втім, українець зумів відзначитися результативними діями.

Погром від Голден Стейт, розчарування Михайлюка і зламана рука – результати другого ігрового дня в НБА

Сакраменто виграв перші дві чверті (32:29 та 27:26), та вже у третій чверті втратив перевагу – 29:34. У четвертій чверті до останнього тримався нічийний рахунок, але Міннесота у підсумку здобула перемогу з рахунком – 115:117. Олексій Лень здобув 3 очки та здійснив 2 підбирання. Захисник Далласа Клей Томпсон провів перший офіційний матч у складі своєї команди проти Сан-Антоніо (120:109).

Баскетболіст набрав 22 очки (6/10 триочкових, 2/2 штрафні) зробив 7 підбирань та 1 передачу за 26 хвилин на майданчику. Нагадаємо, що Клей приєднався до Далласа влітку цього року – після 13 років виступів за Голден Стейт.

У інших матчах Бостон здолав Вашингтон, а Денвер поступився Оклахомі-Сіті.