Баскетбольний Жальгіріс здійснив неймовірний камбек з Міланом, відігравши 27 очок за 14 хвилин – відео

18 жовтня 2024 , 12:29 / Читать на русском

Баскетбольний Жальгіріс потішив глядачів приголомшливим перфомансом у матчі проти Мілана в Євролізі.

Євроліга. Четвертий тур

Мілан – Жальгіріс – 85:82 (24:17, 25:14, 17:17, 16:37)

Італійський клуб впевнено домінував у першій половині зустрічі та, ймовірно, уже бачив перемогу в своїй кишені. Однак литовці зуміли переламати хід гри та оформити приголомшливий камбек.

Лень зіграв 14 хвилин – Сакраменто розгромно програв Кліпперс у передсезонному турнірі НБА

За 24 хвилини Жальгіріс відіграв 27 очок, а потім ще й перегнав Мілан. У підсумку гості тріумфували в цьому поєдинку з рахунком 85:82. Найбільший внесок у цю звитягу зробив литовський захисник Довідас Гедрайтіс, який набрав 21 очко, оформив 1 підбирання та 4 паси. Це найкращий результат у матчі.

Це другий за величиною камбек у Євролізі за останню чверть століття. Попередній відбувся у сезоні 2012/13 – Трефл Сопот (тепер Арка Гдиня) перевершив досягнення Жальгіріса на одне очко.