Бостон Михайлюка вийшов у фінал Сходу, магічний Дончіч декласував Оклахому – плей-офф НБА

16 травня 2024 , 09:58 / Читать на русском

У ніч на 16 травня відбулися чергові два поєдинки плей-офф Національної баскетбольної асоціації.

НБА. Плей-офф, другий раунд

Бостон – Клівленд – 113:98 (28:28, 30:24, 27:26, 28:20)

Рахунок у серії – 4:1

Оклахома – Даллас – 92:104 (22:24, 22:30, 23:25, 25:25)

Рахунок у серії – 2:3

Бостон прогнозовано дотиснув Клівленд у п'ятому поєдинку та дуже впевнено закрив серію. "Зелено-білі" не віддали гостям жодної чверті та заслужено тріумфували – 113:98. Найрезультативнішим гравцем зустрічі став бігмен гостей Еван Моблі. В його доробку 33 очки. Щоправда, Рахунок у серії промовисто свідчить про значну перевагу Тейтума та компанії – 4:1.

Додамо, що українець Святослав Михайлюк на майданчику так і не з'явився.

Йокіч вивів Денвер вперед у серії з Міннесотою, Нью-Йорк шокував Індіану – плей-офф НБА

Відзначимо, що Селтікс виходять у фінал Східної конференції НБА уже втретє поспіль та вшосте за останні вісім років.

Невпинно рухається до розв'язки й інша дуель другого раунду плей-офф Національної баскетбольної асоціації – між Далласом та Оклахомою. Космічна гра лідера Маверікс Луки Дончіча гарантувала його команді надважливу виїзну перемогу у п'ятому поєдинку дуелі – 104:92. За 41 хвилину на майданчику словенець оформив тріпл-дабл (31 очко, 10 підбирань та 11 асистів).

Тож тепер Далласу треба виграти усього один матч, аби вибити Оклахому з плей-офф. Чудову нагоду зробити це Маверікс матимуть у домашній грі, яка відбудеться 19 травня.