Збірна України з баскетболу програла Франції на старті жіночого ЧЄ серед команд 3х3

6 вересня 2023 , 19:27 / Читать на русском

Жіноча збірна України невдало розпочала свій шлях на Євро-2023.

Чемпіонат Європи 3х3. Жінки

Франція – Україна – 19:10

"Синьо-жовті" поступилися чинним чемпіонкам Європи. Українки показали гарний захист, але класом все ж поступились Франції, яка на старті завдяки декільком влучним дальнім кидкам створила запас і втримала його.

Лідерка збірної України з баскетболу не зіграє на ЧЄ серед команд 3х3 – нетипова причина

Далі на Україну чекатиме матч проти Чехії, який стане вирішальним. Лише перемога дозволить нашій команді претендувати на вихід у чвертьфінал чемпіонату Європи.

Нагадаємо, жіноча збірна України з баскетболу 3х3 в червні посіла перше місце в групі на відбірковому турнірі чемпіонату Європи у румунській Констанці й кваліфікувалась на континентальну першість.