Прометей переміг в першому матчі чвертьфіналу Латвійсько-естонської ліги

25 березня 2023 , 22:08 / Читать на русском

Український баскетбольний клуб Прометей зробив серйозну заявку на прохід до півфіналу європейського турніру.

ЛЕБЛ. Плей-офф. 1/4 финала. Перший матч

Прометей (Україна) – Віймсі (Естонія) – 91:69 (30:16, 18:20, 21:18, 22:15)

Український Прометей у першому матчі чвертьфіналу ЛЕБЛ не залишив жодних шансів естонському Віймсі. Вже на 6-й хвилині поєдинку підопічні Ронена Гінзбурга більш як вдвічі переганяли опонентів за очками (19:8).

Прометей здобув десяту поспіль перемогу в Єврокубку

Естонці не здавались та навіть спромоглись виграти другу чверть. Проте гравці Прометея зібрались з думками та продовжили домінувати на паркеті до кінця гри.

Варто відзначити Іллю Сидорова, який став головним героєм цього гри та набрав 15 пунктів. Таким чином безпрограшна серія Прометея продовжується та налічує 32 поєдинки.

Матч-відповідь пройде через тиждень, 1 квітня, на майданчику суперника в Естонії. Боротьба йде до двох перемог у серії. Фінал чотирьох відбудеться 7-8 квітня у Таллінні.