Сенсаційний український дебютант завоював срібло на ЧЄ зі стрибків у висоту

11 червня 2024 , 23:30 / Читать на русском

Українські стрибуни здобули дві медалі у фіналі стрибків у висоту серед чоловіків.

Україну у фіналі цієї дисципліни представляли двоє чоловіків: Олег Дорощук і Владислав Лавський. Дорощук припинив боротьбу на позначці 2 метри 26 см. Однак цього виявилося достатньо, щоб здобути бронзову медаль. Це перша відзнака Олега на змаганнях такого рівня.

Магучіх прокоментувала тріумф на Євро та розкрила плани на майбутнє: "Найголовніший старт – Олімпіада"

Головна боротьба за золото розгорнулася між Владиславом Лавським та зірковим італійцем Джанмарко Тамбері. Українець здобув срібло, підкоривши висоту 2 метри 29 сантиметрів. Тамбері ж з першої спроби  взяв висоту 2 м 32 см. А згодом покращив свій результат ще на 5 см. Це новий рекорд Європи. До слова, для Лавського це взагалі дебютна континентальна першість.

Нагадаємо, що у змаганнях серед жінок другий рік поспіль тріумфувала українська королева висоти Ярослава Магучіх. Загалом збірна України здобула 6 медалей на цьому чемпіонаті Європи, перевершивши результат попереднього року (тоді було 5 нагород).