На этой неделе 18-летний полузащитник Егор Ярмолюк дебютировал в официальном матче за Брентфорд. В поединке 1/16 Кубка футбольной лиги его команда уступила Джиллингему (1:2). На игру регулярного первенства против Манчестер Сити Ярмолюк снова попал в заявку, но в стартовом составе не вышел.

"Бджоли" не знітилися на домашньому полі англійського гранда і вже на 16 хвилині вирвалися вперед. Бен Мі скинув головою на Айвена Тоуні, той виграв повітря і з близької відстані закинув м'яча за комірець Едерсону.

Однак піти на перерву у чудовому настрої Брентфорду Манчестер Сіті не дозволив. Під завісу першого тайму після подачі Аканджі з кутового Фоден ударом з-за меж штрафного потужно поцілив у праву дев'ятку.

1:2 – первое поражение подопечных Гвардиолы на домашнем поле в этом сезоне. "Городяне" все еще остаются на 2 месте турнирной таблицы (32 очка). Кроме того, Брентфорд прервал трехматчевую беспроигрышную серию Манчестер Сити в АПЛ. "Пчелы" поднялись на 10 ступень (10 пунктов).