Влітку "біло-синіх" покине нападник Беніто. Динамо розглядає усі варіанти, щоб спекатися гравця – як продаж, так і оренду. Про це повідомляє Футбол 24.

Цього сезону нігерієць запам'ятався не надто вдалим матчем проти рівненського Вереса, у якому привіз пенальті у компенсований арбітром час та позбавив команду перемоги (1:1).

Після цього епізоду вінгер начебто втратив довіру головного тренера Олександра Шовковського і в наступних 11 матчах зіграв лише 23 хвилини, тричі вийшовши на заміну.

Нагадаємо, Беніто перебрався до Києва у 2020 році з російського Тамбова на правах вільного агента. Відтоді кілька разів вирушав у оренду в донецький Олімпік та хорватську Горіцу.

Цього сезону відіграв 22 матчі за "біло-синіх" (539 хвилин), відзначившись 2 голами та 1 асистом. Його контракт з Динамо розрахований до 2026 року.