УПЛ. 27-й тур.

Шахтар – Чорноморець – 3:0

Голи: Судаков, 19, Сікан, 23, Кевін, 56 (п.)

На цьому ж стадіоні – Лівий берег у Київський області команди 1 травня грали перенесений матч 12 туру. Поєдинок закінчився перемогою "гірників" з рахунком 4:1 (з хет-триком Марлона Гомеса).

В півфіналі Кубка України у зустрічі цих суперників був зафіксований такий же рахунок і той же переможець. І, чесно кажучи, від третього у сезоні донецько-одеського протистояння особливих змін сюжету не очікувалося.

"Гірники" зробили гру вже до середини першого тайму. Спочатку відзначився Судаков: з-за меж штрафного майданчика він пробив сильно і точно – воротар одеситів Варакута навіть не поворухнувся.

А ще через чотири хвилини вкотре відзначився Сікан, і вкотре – він забив головою. Це був 9 гол форварда "гірників" в УПЛ у цьому сезоні.

У другому таймі Шахтар продовжував тиснути. На 56-й хвилині захисник гостей Бадібанга необережно віддав пас назад, м'яч перехопив Сікан і голкіперу одеситів не залишилось нічого, крім як сфолити. Виконувати пенальті доручили Кевіну і бразилець не схибив.

Шахтар набрав 67 очок і знову відірвався від Динамо на комфортні 4 пункти. Чорноморець з 29-ма очками – 10-й.

А вже у наступному турі на нас чекає класичне протистояння Динамо – Шахтар. Матч відбудеться 11 травня.