Кубок Європи ФІБА. Група J

Левіце (Словаччина) – Будівельник (Україна) – 76:77 (20:25, 16:15, 22:21, 18:16)

Більшість матчу здавалося, що кияни без проблем впораються зі словацьким Левіце. Підопічні Валерія Плеханова захопили лідерство у середині першої чверті, а в третій десятихвилинці їхня перевага сягнула 14 очок.

Проте господарям вдався неймовірний камбек. За хвилину до фінальної сирени попереду вже був Левіце. Врятував Будівельник Джонні Берхейнмескл. Канадський захисник заробив та реалізував два штафні кидки, що принесли киянам перемогу, а самого Джонні зробили найрезультативнішим гравцем матчу – 26 очок.

Будівельник з двома поразками та перемогою – третій у своєму квартеті. На бал український клуб відстає від Хапоеля і на два – від Карху. Путівку до чвертьфіналу отримають дві найкращі команди.