Цуренко програла у першому раунді WTA 250 у Таїланді – українка продовжила жахливу серію з поразок

17 вересня 2024 , 16:10 / Читать на русском

Леся Цуренко вилетіла з турніру WTA 250 у тайському Хуахіні.

WTA 250. Хуахін. Перше коло
Леся Цуренко (Україна) – Магда Лінетт (Польща) – 2:6, 5:7

У першому колі змагань українська тенісистка поступилась третій ракетці Польщі, 32-річній Магді Лінетт. Поєдинок тривав 1 годину й 53 хвилини.

Ястремська неочікувано програла 130-й ракетці світу і вилетіла з турніру в Таїланді

Цуренко без шансів програла перший сет, але у другій партії спробувала замахнутись на камбек. Втім Леся не змогла використати три брейк-пойнти, а вкінці взагалі віддала суперниці вирішальну подачу. Це була третя очна зустріч тенісисток – наразі між ними нічия 2:2. Але востаннє українка програвала Лінетт ще у 2011 році.

До слова, чергова поразка продовжила жахливу серію Цуренко. Леся не знає смаку перемог уже 5 матчів поспіль. Востаннє українка вигравала 7 серпня на турнірі у Торонто.