Піхальонок закликав не хнюпити ніс перед матчем з Лаціо: "Нічого хорошого не вийде"

22 вересня 2024 , 19:33 / Читать на русском

Півзахисник Динамо Олександр Піхальонок підбив підсумки матчу киян проти Руха (0:0) та згадав про майбутню гру з Лаціо.

"Були моменти як у нас, так і в Руха. Вважаю, був хороший матч, на жаль, ми не виграли, перервали свою переможну серію. Будемо готуватися до наступної гри.

Динамо – Лаціо: в матчі ЛЄ не зіграють три футболісти "біло-синіх" – всі кадрові втрати киян

Ми знали, що суперник буде грати один в один, дуже щільно. Рух завжди підтримує високий темп гри. У нас були моменти, коли щось виходило, а були періоди, коли – ні. Тому такий результат. Ми намагалися перебудуватися, у тому числі за допомогою замін, але так вийшло, що результат 0:0.

Звісно, усі трохи засмучені, адже втратили очки, але нічого страшного, у нас матчі кожні 3-4 дні. Якщо щоразу будемо хнюпити ніс – нічого хорошого не вийде. Готуємося вже до Лаціо, – цитує Піхальонка офіційний сайт "біло-синіх".

Зазначимо, що 25 вересня Динамо розпочне виступи в оновленій Лізі Європи. Кияни зіграють з італійським Лаціо. Стартовий свисток пролунає о 22:00.