Ярмолюк долучився до голу, Евертон Миколенка вилетів, Ман Юнайтед переміг з рахунком 7:0 – Кубок ліги

18 вересня 2024 , 01:15 / Читать на русском

Відбулися матчі 3-го раунду Кубка англійської ліги.

Кубок англійської ліги, 3 раунд

Брентфорд – Лейтон Орієнт – 3:1

Голи: Карвалью, 17, Дамсгор, 26, Ньоргор, 45 – Купер, 11

Вилучений: Сімпсон, 69 (Лейтон Орієнт)

Евертон – Саутгемптон – 1:1 (по пен. – 5:6)

Голи: Дукуре, 20 – Харвуд-Белліс, 32

КПР – Крістал Пелас – 1:2

Голи: Філд, 53 – Нкетіа, 16, Езе, 64

Престон – Фулхем – 1:1 (по пен. – 16:15)

Голи: Ледсон, 35 – Нелсон, 61

Манчестер Юнайтед – Барнслі – 7:0

Голи: Рашфорд, 16, 58, Антоні, 35, Гарначо, 45+2, 50, Еріксен, 81, 85

Українець Єгор Ярмолюк розпочав поєдинок проти Лейтон Орієнт у стартовому складі. Наш земляк навіть став автором передгольового пасу на Карвалью, який віддав передачу Дамсгорау, а той і забив. Загалом "бджоли" здобули перемогу з рахунком 3:1 вийшовши в наступний етап.

Тренер Евертона пояснив заміну Миколенка у матчі проти Астон Вілли

Евертон без Віталія Миколенка зазнав поразки від Саутхемптона. У основний час переможця визначити не вдалося, тож гра перетекла в серію пенальті. Сильнішими виявилися підопічні Рассела Мартіна.

Манчестер Юнайтед розтрощив Барнслі ще в першому таймі. "Червоні дияволи" зуміли забити аж три м'ячі у ворота суперників до свистка на перерву. У другому таймі господарі наколотили ще чотири голи. три м'ячі. Героями поєдинку стали Маркус Рашфорд (дубль+пас) і Алехандро Гарначо (дубль+два асисти). Також відзначилися Крістіан Еріксен: данець оформив дубль наприкінці гри.