Миколенко не дограв матч Евертона в АПЛ через травму – "іриски" знову курйозно поступились, виграючи 2:0

14 вересня 2024 , 21:30 / Читать на русском

Відбувся черговий матч 4-го туру АПЛ, в якому Астон Вілла приймала Евертон.

АПЛ. 4-й тур

Астон Вілла – Евертон – 3:2

Голи: Воткінс, 36, 58, Дуран, 76 – Макніл, 16, Калверт-Льюїн, 27

Евертон жахливо розпочав сезон в АПЛ, програвши усі три матчі на старті змагань. Виправити ситуацію "іриски" мали можливість проти учасника Ліги чемпіонів – Астон Вілли.

Миколенко програв Забарному у божевільному матчі з 5 голами – Евертон пропустив тричі за 9 хвилин, виграючи 2:0

Віталій Миколенко очікувано з'явився в старті, однак не зміг дограти навіть перший тайм. Евертон відкрив рахунок, а через 10 хвилин українець зазнав травми й покинув поле. Одразу після заміни гості забили вдруге – відзначився Калверт-Льюїн, а Макніл до гола записав ще й асист.

Втім втримати перемогу "іриски" не змогли, повторивши сценарій попереднього матчу з Борнмутом. Астон Вілла відповіла трьома голами й оформила ефектний камбек перед стартом в Лізі чемпіонів. Вже у вівторок, 17 вересня, бірмінгемці зіграють проти Янг Бойз. Шедевральний переможний гол забив Дуран, влупивши з-за меж штрафного майданчика точно у дев'ятку.

У підсумку Евертон посідає останнє місце турнірної таблиці, а Астон Вілла піднялася на третю сходинку.