Байєр у Кубку Німеччини мінімально обіграв клуб з четвертого дивізіону – 17-річний українець потрапив до заявки

28 серпня 2024 , 20:57 / Читать на русском

Байєр здолав Карл Цейсом в 1/32 Кубка Німеччини.

Кубок Німеччини. 1/32 фіналу

Карл Цейс – Байєр – 0:1

Голи: Хоффман, 52

У 1/32 фіналу Кубка Німеччини Байєр зустрівся з Єною з четвертого дивізіону. 17-річний український нападник Артем Степанов потрапив у заявку, втім залишився у запасі. До слова, це його перша поява у заявці першої команди Байєра.

Байєр переміг Борусію М у компенсований час: VAR дав пенальті, Вірц забив з другої спроби

Різницю в класах клубів відображала статистика – леверкузенці значно переважали за всіма показниками. Попри це, Байєру вдалося забити лише раз. У першому таймі по нагоді мали Шик та Адлі. На 52-й хвилині Хоффман замкнув передачу Грімальдо, оформивши єдиний гол зустрічі.

Наприкінці гри і Карл Цейс мав свої моменти – захисник Батзен двічі ледь не забив. Зустріч все ж завершилася перемогою Байєра з рахунком 1:0.