Атлетіко з автоголом Коке не виграв перший матч сезону – дебют Альвареса, гол екс-конкурента Довбика

20 серпня 2024 , 00:29 / Читать на русском

Атлетіко зустрівся з Вільярреалом у першому турі чемпіонату Іспанії.

Ла Ліга, 1-й тур

Вільяреал – Атлетіко – 2:2

Голи: Данжума, 18, Коке (авт), 37 – Льоренте, 20, Серлот, 45+5

У першому таймі Атлетіко та Вільяреал влаштували гольову перестрілку. Першими забили мадридці, але рефері скасував взяття воріт через офсайд. На 18-й хвилині Данжума вивів команду господарів вперед, завдавши удару після рикошету від воріт. Вже за хвилину Льоренте вгатив м'яч прямісінько в дев'ятку.

Реал зіграв внічию з Мальоркою – Куртуа пропустив вперше після повернення

Наступний забитий м'яч знову був за Атлетіко, але цього разу – у свої ворота. Автоголом відзначився Коке. Та ситуацію у компенсований до першого тайму час виправив Сьорлот, змінивши рахунок на 2:2. Варто зауважити, що він перейшов до Атлетіко після того, як зірвались перемовини з Довбиком. Минулого сезону українець випередив норвежця у боротьбі за Пічічі.

Другий тайм виявився не таким насиченим. Атлетіко поступово забрав гру під свій контроль, втім, гострих моментів значно менше. Можна пригадати штрафний удар у виконанні Пепе, який прийняла на себе перекладина.  Зустріч завершилася бойовою нічиєю (2:2).