Кривбас зіграв унічию з чемпіоном Швейцарії

10 липня 2024 , 21:26 / Читать на русском

Контрольний матч

Янг Бойз (Швейцарія) – Кривбас (Україна) – 2:2

Голи: Лаупер, 8, Аджам, 25 – Вакулко, 5, Кожушко, 72.

Кривбас на зборах у Словенії зіграв внічию з чемпіоном Швейцарії Янг Бойз.

Динамо розпочало підготовку до ЛЧ нічиєю з клубом 2 Бундесліги – дебют Піхальонка

Зустріч завершилась з рахунком 2:2. Криворіжці відкрили рахунок в поєдинку вже на 5-й хвилині, коли помилкою захисту суперників скористався Юрій Вакулко.

Янг Бойз змогли доволі швидко відновити рівновагу, а згодом і вийти вперед.

Кривбас зміг зрівняти рахунок на 72-й хвилині. Олег Кожушко після пасу Єгора Твердохліба вийшов сам на сам з воротарем та технічно пробив у дальній кут.

Кривбас повів матч у такому складі: Володимир Маханьков (Богдан Хома, 46) – Рафаель Бандейра (Андрій Понєдєльнік, 46), Бакарі Конате (Олександр Драмбаєв, 46), Ігор Снурніцин (Дмитро Семенов, 58), Іван Дібанго – Джихад Бізімана (Клім Приходько, 65), Денис Кузик (Даніель Соса, 46), Максим Луньов (Єгор Твердохліб, 46; Хрвоє Іліч, 78), Юрій Вакулко (новачок, 65), Дмитро Хомченовський (к) (Жан По, 46) - Прінс Аду (Олег Кожушко, 58).