Фани знайшли цікаве пояснення, чому Роналду віддав пас на Фернандеша, а не сам забив туркам

23 червня 2024 , 22:00 / Читать на русском

Напередодні збірна Португалії розгромила Туреччину (3:0) у другому турі групового етапу Євро-2024 і достроково вийшла у плей-офф.

У третьому голі взяв участь Кріштіану Роналду. Португальська суперзірка вирвався тет-а-тет з голкіпером і міг забивати сам, однак вирішив віддати пас Бруну Фернандешу на порожні ворота.

Найкурйозніший автогол Євро-2024 та асист Роналду у відеоогляді матчу Туреччина – Португалія – 0:3

Особливо пильні вболівальники помітили, що на рожевих бутсах Роналду в другому таймі було написано ім'я дочки Фернандеша – Матильда. Глядачі вважають, що Бруну позичив легенді своєї збірної взуття у перерві. Оскільки в першому таймі Роналду грав у зелених бутсах. Тож Кріштіану асистував на екс-партнера по Манчестер Юнайтед, віддячуючи тому за позичені бутси – наводить The Sun версію вболівальників.

До слова, цей асист став для Роналду восьмим на чемпіонатах Європи. Тепер волода 5 "Золотих м'ячів" за цим показником ділить перше місце з чехом Карелом Поборськи.