"Лев матчу": українські фани обрали найкращого гравця у спарингу з Молдовою

11 червня 2024 , 22:53 / Читать на русском

Українські вболівальники проголосували за "Лева матчу" у товариському поєдинку з Молдовою.

Цю нагороду отримав оборонець "синьо-жовтих" Віталій Миколенко, повідомляють на офіційному сайті УАФ. Захисник збірної України провів на полі лише 30 хвилин, а потім поєдинок для нього завершився через травму гомілкостопу.

Травма Миколенка: спортивний лікар оцінив можливість оборонця виступити на Євро-2024

Вболівальники підопічних Реброва віддали Миколенку 30% голосів – це найвищий показник. На другому місці опинився Віталій Циганков (21%), який забив у ворота Молдови на 43-й хвилині. На третій позиції у голосуванні опинився Георгій Судаков (13%). Він також відзначився забитим м'ячем у цьому спарингу. Нагадаємо, Україна взяла гору над Молдовою з рахунком 4:0.