Баварія познущалася над Зальцбургом у матчі з 8-ма голами – Лєвандовскі оформив історичний хет-трик у ЛЧ

8 березня 2022 , 23:57 / Читать на русском

У другому матчі 1/8 фіналу Баварія розгромила РБ Зальцбург.

У першій зустрічі команди не визначили переможця, розписавши нічию 1:1. Тож долю путівки у чвертьфінал повинен був вирішити матч на Альянс Арені.

Баварія на останніх хвилинах врятувала нічию в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Зальцбурга

На початку зустрічі гості діяли доволі активно. Однак ситуацію для підопічних Маттіаса Яйссле зіпсував пенальті, який привіз Вебер. Лєвандовскі скористався шансом та ідеально пробив у лівий кут.

Зрештою поляк зловив кураж. Через 10 хвилин Роберт подвоїв рахунок і майже одразу оформив найшвидший хет-трик в історії Ліги чемпіонів. Нападнику знадобилося лише 23 хвилини. Лєвандовскі скористався помилкою голкіпера, який подарував йому сферу. Остаточно присоромив Зальцбург Гнабрі, замкнувши простріл Комана ударом у дальній кут.

У другому таймі свій шанс отримав Мюллєр. Томас спокійно прийняв передачу у штрафному, розвернувся і зробив рахунок 5:0. Гості все ж змогли відіграти один м'яч. К'єргор потужним ударом поцілив у ближню дев'ятку. Згодом Мюллєр оформив дубль, а Сане поставив масну крапку, пробивши під поперечку.

Баварія розгромила суперника з рахунком 7:1 та здобула путівку до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.