Класний удар Зінченка і скасований шедевр у відеоогляді матчу Лестер – Арсенал – 0:1

26 лютого 2023 , 09:45 / Читать на русском

Арсенал здобув непросту перемогу над Лестером у 25-му турі АПЛ.

Відкрити рахунок "канонірам" вдалося у середині першого тайму завдяки ефектному пострілу Троссара здалеку. Втім, після перегляду повтору арбітр скасував гол через порушення правил проти голкіпера Лестера.

Арсенал із Зінченком переміг команду зірки Шахтаря, Миколенко і Ко залишились без очок

Легально вийти вперед Арсенал зміг на самісінькому початку другої половини. Мартінеллі забив з пасу того таки Троссара. Через кілька хвилин підопічні Артети забили ще раз, але м’яч Сака теж не зарахували – цього разу через офсайд. Шанс забити у другому поспіль матчі мав і Зінченко, але його класний удар потягнув Ворд.

Перемога дозволила Арсеналу залишитися на верхівці турнірної таблиці. З грою у запасі лондонці на 2 бали випереджають Манчестер Сіті.