Хорватія – Бразилія – 1:1 (4:2) – відео голів та серії пенальті матчу ЧС-2022

9 грудня 2022 , 21:47 / Читать на русском

Хорватія перемогла Бразилію та пройшла у півфінал чемпіонату світу в Катарі. Відео голів та огляд матчу дивіться на Спорт 24.

Вийшовши на поле в матчі проти "картатих", національна команда Бразилії стала першою в історії збірною, яка 15 разів виступала у чвертьфіналах чемпіонатів світу. Втім результат поєдинку додав дьогтю у цю бочку меду.

Хорватія сенсаційно вибила Бразилію у серії пенальті на ЧС-2022 – Неймар наздогнав Пеле, але гірко заплакав

В основний час суперникам не вдалося розмочити рахунок. Ліваковіч героїчно рятував ворота хорватів, перегравши віч-на-віч Пакету і Неймара. В овертаймах форвард ПСЖ зрештою зміг відзначитись забитим м'ячем та наздогнав Пеле за кількістю голів у футболці "селесао" (в обох по 77). Петковіч врятував "картатих" від поразки під завісу додаткового часу.

Доля матчу вирішувалась у післяматчевих пенальті, де Домінік знову відзначився ефектним сейвом після 11-метрового Родріго. Маркіньйос не влучив у площину, констатувавши фіаско бразильців – 4:2. Хорватія зустрінеться у півфіналі Мундіалю в Катарі з переможцем поєдинку Нідерланди – Аргентина.