Українка виграла золото у каное-одиночці на дистанції 500 метрів у останній день змагань. Вона подолала цю дистанцію за 2:22.34 хв, випередивши одну з головних суперниць, канадку Софію Дженсен на 0.87 секунди. Трійку найкращих замкнула чинна чемпіонка, чилійка Марія Майльярд.

"Друга перемога для моєї України. Дуже щаслива, що вдалося вибороти перемогу. Дякую усім, хто мене підтримує. Зараз уся Україна підтримує один одного, ми перемагаємо всюди, і ми показуємо, що ми найсильніші. Я дуже щаслива, немає слів", – сказала Лузан після фінішу Суспільне Спорт.

Додамо, що Лузан – перша чемпіонка світу в цій дисципліні в історії України. Це вже третя медаль спортсменки на цьому чемпіонаті світу. До цього вона завоювала золото на дистанції 1000 м та срібло у двійках зі своєю олімпійською партнеркою Анастасією Четверіковою на 500 м.

Чемпіонат світу-2022 з веслування. Каное-одиночки, 500 м (жінки)